Ялинки: зрубати не можна помилувати

Ялинки: зрубати не можна помилувати

12.12.2017 22:01 | БЛОГИ

Хоча я і атеїст, але я вірю, що правда завжди вийде на поверхню! Так і виходить!

Нещодавно, після скандалу з ситуацією по старим блакитним ялинкам на Адмінплощі навпроти спаленого будинку Марради, ахметівський ресурс як завжди написав чергову брехню, що мов ніхто і не збирався зносити ці ялини і що я і члени нашої постійної депутатської комісії вигадали проблему там, де її не було. 

Я не став після цього "висіру" одразу реагувати. А пізніше, дочекавшись офіційної відповіді з копією "Проекту капітального ремонту зеленої зони адміністративної площі по пр. Миру, 70 у Центральному районі м. Маріуполя", перевірив, чи казали мені правду виконувачі озеленення з приводу планів по зносу цих старих ялин.

Дивиться самі на скріншоти з проекту. На місці ялин ми бачимо... парам-пам-пам... КЛУМБИ з САКУРАМИ! І це офіційно отриманий затверджений проект!

У мене питання до Вадима Бойченка? Шановний прогресивний мер, скажіть, навіщо ви особисто, та члени вашої команди брешуть депутатам та мешканцям в обличчя, розуміючи, що ми все одно отримаємо реальні документи з проектом? 
Саме такі дії вашої команди б’ють по іміджу маріупольської влади та створюють середовище тотальної недовіри збоку активістів до будь-яких ваших дій! 
Більш ніж ви самі, ніхто гіршого для вашого іміджу не робить... Поміркуйте над цим.