Рішення про підвищення цін на транспорт можна скасувати. Ми знаємо як.

Рішення про підвищення цін на транспорт можна скасувати. Ми знаємо як.

12.03.2019 16:39

Наша команда не поспішала із заявами щодо встановлення виконкомом Маріупольської міської ради нових підвищених цін на проїзд у комунальному транспорті. Тому що ми завжди намагаємось розібратись у ситуації, уважно почитати закони і тільки потім робити якісь конкретні дії. 

Вивчивши всі матеріали, ми зрозуміли, що судова справа з відміни рішення виконкому, фактично не має шансів на успіх. На жаль.
Тому вирішили використати доступний інструмент - у вигляді рішень Маріупольської міської ради, та завдяки неповному дотриманню посадовими особами всіх необхідних процедур при прийняті цього рішення - скасувати його простим рішенням міської ради. 

Ми це робимо, щоб провести справжні громадські обговорення щодо підняття цін на проїзд і щоб це було дійсно ЗВАЖЕНЕ РІШЕННЯ САМОЇ ГРОМАДИ, а не декількох посадових осіб, які зображають з себе власників Маріуполя!

А далі, все буде залежати від маріупольстких детутатів і більшості від Опоблоку - чи вистачить у цих людей поваги до своїх виборців, щоб відмінити це рішення виконкому, яке недостатньо враховує думку мешканців Маріуполя? Чи готові вони прийняти участь у непростих громадських слуханнях, щоб знайти справжню збалансовану схему витрат на проїзд? 

Побачимо.

 

Фото на прев'ю - Andrey Andreev‎