Звернення до Павла Жебрівського щодо перейменування

Звернення до Павла Жебрівського щодо перейменування

11.03.2016 11:57 | Общественные инициативы

Шановний Павле Жебрівський!

Без жодного сумніву, звертаюсь до вас від всього проукраїнського Маріуполя. Ви розумієте не менш за нас, як досі важко боротися з великим супротивом проросійськи налаштованих громадян і деяких представників нинішньої влади.

Протягом усього найнапруженішого процесу перейменування об’єктів топоніміки, ми всіма правдами, силами і буквами закону намагалися вшанувати пам'ять тих, завдяки кому зупинена російська агресія та захищене наше славне місто.
Але, незважаючи на всі зусилля об’єднаної громади, представники влади відміняли вулицю за вулицею, проспект за проспектом створюючи все нові перепони, аби тільки не вшанувати пам'ять наших героїв. Ми йшли на різні компроміси, але як бачите жодного результату це не принесло. Навіть, попри величезний резонанс на останній сесії міської ради, дивлячись в очі воїнам, вони нехтували проханням волонтерів та громадських організацій.

Тому звертаємось до Вас, як до голови Донецької обласної державної адміністрації та патріота України, щодо перейменування проспекту Жукова, який потрапляє під закон про декомунізацію згідно рекомендації Українського інституту національної пам'яті, на проспект Героїв АТО.

Вбачаючи те, що маріупольська міська рада та голова порушили всі терміни, згідно пункту 6 статті 7 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ви маєте повне право своїм рішенням відновити справедливість і віддати шану загиблим.

З Повагою та сподіванням, Український Маріуполь