Зустріч зі студентами

Зустріч зі студентами

24.10.2019 09:50

  

В Маріуполь приїхали студенти з «Києво-Могилянської академії» 

Гості зі столиці відвідали наше місто в рамках навчального обміну членів Асоціації студентів-політологів Національного Університету та делегатів ГО «Ліга політологів-міжнародників «Дипкорпус» з Маріупольського державного університету.

Студентів познайомили з визначними пам’ятками міста, провели зустріч з секретарем міської ради, який розповідав про розвиток міста. Та студенти мали змогу почути й іншу думку про проблеми міста від представника «Центру громадських ініціатив» Кирила Вишнякова.

Найголовнішою проблемою міста є екологія і про це точно не будуть говорити офіційні представники влади. В неформальній розмові студенти дізналися про те, як містяни виборюють своє право на чисте повітря, які кроки роблять для наближення своєї мети та як контролюють план реконструкції металургійних гігантів. Не оминули й тему політики. Дуже приємно, що молодь все більше цікавиться цим питанням.

Сподіваємось, що гості поїдуть з нашого міста з приємними враженнями та розумінням реальної ситуації, висвітленої з різних сторін