Тут Варто Не Дихати

Тут Варто Не Дихати

13.09.2019 15:00

В Маріуполі відбулась експертна дискусія щодо екологічної ситуації в місті.

До зустрічі був запрошений голова екологічної комісії міста Маріуполя Бородін Максим, та активісти з Запоріжжя Денис Тарасов та з Дніпра Ярослав Федоришин.

Зустріч почалась з привітального слова одного з організаторів Вишнякова Кирила, який розповів, чому саме обрано такий формат зустрічі і чому вона відбувається. Він наголосив, що в останні дні з приходом осені та зміни атмосферного тиску екологічна ситуація значно погіршилась, що призвело до вибуху активності в соціальних мережах.  Саме тому організатори зустрічі вирішили розповісти, що є причиною погіршення ситуації, які кроки вживались, що робиться зараз, та які кроки плануються.

Головним доповідачем виступив Максим Бородін. Він є переможцем національного проекту Нові Лідери, та багато Маріупольців чекали на його звіт, щодо отриманих на проекті коштів.

Саме такий звіт був докладно описаний. На які датчики витратили кошти і чому це дуже важливо. Які камери відеоспостереження і де були встановлені. Розповів про завершення роботи над сайтом, на якому будуть транслюватися в онлайн режимі картинка з цих камер.

Також розповів в які інші міста було передано обладнання.

Підсумував першу частину зустрічі Денис Тарасов з Запоріжжя, який розповів про складності з якими зіштовхуються активісти в інших містах. Розповів про проблеми Запоріжжя та шляхи до їх вирішення. Денис подякував Бородіну за допомогу з придбанням та встановленням обладнання.

У другій частині зустрічі Кирило Вишняков дуже стисло та зрозумілою мовою розповів про основні джерела забруднень. По кожному з них є графік виконання екологічних заходів направлених на покращення ситуації. Також він розповів про контроль над виконанням цих заходів та строкам їх реалізації.

В заключній частині Максим Бородін повідомив про велику кількість запитів в різні інстанції від Президента до екологічної інспекції. Учасники заходу задавали дуже багато питань, що робити далі і які є можливі варіанти вирішення проблеми.

Присутні виказали сподівання, що такі зустрічі будуть відбуватися частіше та справа зрушиться з мертвої точки.