" />

"Екодія" в Маріуполі

19.03.2018 18:27

Активісти Центру громадських ініціатив зустрілися з командою Центру екологічних ініціатив "Екодія" (м. Київ), а також журналістами та німецькими партнерами "Екодії" Germanwatch. Зустріч відбулась 19 березня у вільному просторі "Халабуда" і пройшла у форматі бесіди.

Гості цікавилися екологічними проблемами Маріуполя, станом розвитку зеленої енегретики та взагалі місцем, яке посідає екологія в житті маріупольців.

Після побіжної розповіді про загальний стан справ, активісти "Екодії" були вражені тим, наскільки складно в Маріуполі просувати екологічні ініціативи та взагалі робити будь-що в цьому напрямку.

Усі учасники заходу після тривалої дискусії прийшли до висновків, що нам зараз потрібно якнайшвидше прходити до європейських норм. Нам потрібна повноцінна імплементація угоди з ЄС. А поки що найкращих результатів екоактивісти можуть досягти, співпрацюючи з міністерствами екології та охорони здоров'я. Активісти мають не давати чиновникам забувати про існуючі проблеми. Тільки разом ми зрушимо ситуацію з мертвої точки.

Саме таким чином і працює команда "Екодії" - ставить собі за мету зберегти природу шляхом ініціювання змін в екологічному законодавстві та роботою з чиновниками, що зобов’язані приймати рішення із врахуванням права людей на чисте та безпечне довкілля. Та більше – із врахуванням права природи на існування просто тому, що тварини та рослини є такими ж мешканцями цієї планети, як і людина. Вони об’єднують зусилля із небайдужими людьми та громадами, адже лише спільними зусиллями можливо відстояти наші права та захистити довкілля.